Siyonizm’in zulmüne dur demek için daha ne olması gerekiyor? Daha kaç katliamın olmasını bekleyeceğiz?

Ey eli kalem tutanlar! Ey tarihin karanlık dehlizlerinde ışık arayanlar!

İşte size: ölümse ölüm, katliamsa katliam, soykırımsa soykırım, sürgünse sürgün, işgalse işgal, açlıksa açlık…

Çocuklar, kadınlar, yaşlılar kan revan içinde... Kol, kafa, bacak, gövde her biri bir yede…

Öyle arşivlere bakma zahmetine katlanmaya gerek yok! Kanlı mı kanlı, canlı mı canlı…

Daha ne olsun, daha kaç yüz, kaç yüz bin Filistinlinin ölmesi gerek? Katliam, soykırım, tehcir... demek için.

Kaç yıl geçmesi gerek, Siyonizm’in soykırım yaptığını anlamak için?

Hani dünya vatandaşıydınız? Hani insani vicdanınıza kulak veriyordunuz?

Filistin bu dünyada, bu yerkürede değil mi?

İsrail’in yaptığı; mahalle baskısından, psikolojik baskından daha mı hafiftir?

Bir kampanya da Filistin için başlatmanın zamanı gelmedi mi? Yoksa Filistin katliamlarının tarih olmasını mı bekleyeceğiz? 69 yıllık bir tarih yetmez mi?

Ey aydınlar! Ey politikacılar! Ey akademisyenler! Aldığınız/verdiğiniz derslerde; okuduğunuz/okuttuğunuz kitaplarda sadece “tarihten, müruru zamana uğramış olaylardan mı hesap sorulur” deniyor?

İsrail’den hesap sormak için “tarih-i ati”yi beklemek mi öğütleniyor?

“Bu bir insanlık suçudur, bu bize de saygısızlıktır” deniyorsa bu suça ortak olmamak için; bu saygısızlara haddini bildirmek ve başı dik dolaşmak için İsrail’e hangi müeyyideler uygulanacak?

Yoksa katliamlarına devam etmesi için ihalelerde yine öncelik tanınarak ödüllendirilecek mi?

Bu katliama başta Mahmut Abbas, Mısır, ve diğer Arap ülkeleri de ortaktır.

Suriye, hiçbir zaman sözünde durmayan ve hâlâ Golan tepelerini işgal altında tutan İsrail’le diyalogu kabul etmekle büyük hata yapmıştı ve bugün cezasını çekiyor.

Filistin tarihini başından değil, sondan, HAMAS’a endeksleyerek, okuyan cahiller! ne çabuk Arafat’ın duvarına işeyen İsrail askerlerini unuttunuz? 1948’de HAMAS mı vardı?

HAMAS’ın füzelerini bahane etmek İsrail işbirlikçiliği değilse zır cahilliktir.

HAMAS’ın Füzelerini dilinize dolamak yerine; “toplama Siyonistlerin Filistin’de ne iş var” sorusunu sormak daha mı zordur?

Acaba bugün HAMAS olmasaydı İsrail askerleri Amman’ın, Beyrut’un, Kahire’nin, Şam’ın duvarlarına çişini yapıyor olmayacak mıydı?

Ey Müslümanlar! Hani Müslümanlar kardeşti, hani bir uzvun acısını herkes hissedecekti?

Siz “zalime karşı susanın dilsiz şeytan olduğu” ilkesinin neresinde duruyorsunuz?

Ey intihar saldırılarına karşı fetva arama yarışına giren alimler(!) Siyonistlerin bombalarına karşı verecek bir fetvanız yok mu?

Ey zulme uğramış olduğunu söyleyen halklar! Ey Sünniler, Aleviler, Ermeniler, Türkler, Kürtler; sağcılar, solcular, liberaller, demokratlar… Hani zulme karşı olmakla övündüğünüz vicdanınız nerede?

Yoksa İsrail’in yaptığının adını hâlâ koyamadınız mı?

Unutmayınız ki, Filistin yıkıldığı zaman Siyonizm’in sonraki hedefi, sizlersiniz; Siyonist olmayan herkestir: Alevi’si, Sünni’si, Türk’ü, Kürd’ü, Arab’ı ….

Ey Filistinli! Kendini bana kalkan yaptığını biliyorum.

Ve ey Filistinli şehit! Sana atılan bombalardan payıma düşenlerden nasibimi alamadığım için utanç içinde senden af diliyorum.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
alp 1 yıl önce

filistinlilerin ermeni soykırımı anısına posta pulu bastırdığını biliyormuydunuz....israil ise sözde soykırımı tanımadı...araplar yine sattı...arkamızdan hançerledi bizi...aptal dostun olacağına ..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ermeni soykırımını onaylamak demek türk&osmanlı ordusuna cani ve tecavüzcü yakıştırmasını onaylamak demektir...bunu kınıyoruz)

Misafir Avatar
ilyas 1 yıl önce @alp

Unutmayalım ki her milletin puta tapanları olduğu gibi put kıranları da var. idianızlı ilgi cevaplar aşağıdadır.
http://aa.com.tr/tr/dunya/filistin-devleti-soykirim-pulu-basmadi/53952
"Filistin Devleti 'soykırım pulu' basmadı"
Filistin'in Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Mohammed Nabeel Alsarraj, Filistin'de pul bastırıldığı yönündeki tartışmalara değinerek "Filistin devleti için böyle bir pul söz konusu değildir" dedi.
http://odatv.com/-filistinde-basilan-soykirim-pulu-tartisma-yaratti--2204151200.html
Rus interfax haber ajansı ise konuyla ilgili Azerbeycan'ın başkenti Bakü'deki Filistin Büyükelçiliği ile görüştü. Büyükelçilik, pulun Filistin devleti tarafından basılmadığını söyleyerek iddiaları reddetti.

Beğenmedim! (0)
Avatar
İLYAS 1 yıl önce

Altın Çağ başlıyor.Büyük İsrail kurulacak...Süleyman Mabedi kutsal sandık(musa tabletleri) için 3 bin sene önce yapıldı...Rabbin emridir tekrar inşa edilecek...Padişah Anneleri Yahudidir...başta Fatih Camii olmak üzere tüm Sultan Türbeleri Davut Yıldızlarıyla süslenmiştir...Dna araştırmaları her 3 türkten 1 nin Yahudi olduğunu kanıtladı(asimile)...Savaş durumu bitince Tüm Dünya Yahudi Firmaları Büyük İsraile taşınacak...Tüm dünya çalışabilmek için bu coğrafyaya akacak...yani ABD nin yerini alacak...Refahı görün ozaman....binlercesinden sadece 2 küçük örnek Benzin 50 cent....baba Jeep'ler...Mustang&Camaro 30bin $ olacak...yani Abd de satılan fiyatla aynı...B.israil Abd olacak Türkiye de Kanada...komşuda pişer akrabayada düşer...Bir Anda Değişir Herşey...!!!!!!

Misafir Avatar
ilyas 1 yıl önce @İLYAS

Unutmayın ki tarih kehanetlerle yazılmaz. Bugün Arap kralları İsraile uşaklık yapmasaydı, ABD ve diğer emperyalist güçler arkanızda olmasaydı İsrail diye bir olgu olmazdı. Ve yine unutmayın ki tarihte birçok imparatorluk yerle yeksan olmuş. İsmi bile okunmuyor. Yahudiler değil ama Siyonizm er ya da geç yerle yeksan olacaktır.

Beğenmedim! (0)