Ey halk!

Ey birbiriyle hiçbir sorunu olmadığı halde damarlarına; ötekine karşı düşmanlık duyguları enjekte edilmiş halk! Kalk ve uyan artık, uyan!

Zulüm zincirlerini özgürlük tadında sunan zalimleri tanı artık…

Adına evrensel insan hakları dedikleri ilkeleri ilâhî emir, kendilerini de birer ilâh gibi takdim ederek toplumları köleleştiren; uyumsuzluk edenleri potansiyel suçlu ilan eden, aşağılayan sapkınları tanı artık.

Kim bunlar, ne suç işlediler, şikâyetim nedir, size kimi şikâyet ediyorum?

Arz edeyim:

Bir melek insan yaratma iddiasında olan özgürlük abidesi(!) liberalizmi; herkesi peşinden koşturan bukalemun kılıklı demokrasiyi şikâyet ediyorum.

Bu kavramlarla aklınızı çelen, ruhunuzu köleleştiren dünya emperyalist güçlerini;

Son model silahlarını denemek ve şirketlerini daha da büyütmek için savaş çığlıkları atmanızı salık veren, gencecik çocuklarınızı hiçbir çıkarınız olmayan; hiçbir kutsal amaç taşımayan savaşlarda çarpıştıran kan emici, katil, vahşi kapitalizmi ve onun simsarlığını yapan azgınları;

BM’yi, NATO’yu, AB’yi, ve bunları arkasına alarak dünya halklarını kukla yöneticiler aracılığıyla sömüren; birbirine düşman eden, şeytani fikirlerini: özgürlük, demokrasi, liberalizm, insan hakları adı altında empoze eden özellikle ABD ve hamisi olduğu Siyonist terör devletini en derin nefretlerimle şikayet ediyorum.

Size, dünyada barışı sağlamak, uluslararası sorunları çözmek iddiasıyla kurulan ama veto hakkını 5 süper güce tanıyarak onların sömürgeci politikalarına hizmet eden BM’yi;

Kuruluş amacı üye ülkeleri saldırılara karşı savunmak olan ancak, ABD ve diğer emperyalist güçlerin güçsüz ülkelere yaptıkları saldırılarda jandarmalık yapan NATO’yu;

Üye ülkelerinin çoğunun başında krallar olduğu halde diğer ülkelere bol keseden demokrasi dağıtan, üstüne vazifeymiş gibi sizin yönetim şekillerinizi beğenmeyen, başınıza insan hakları şampiyonu kesilen, kendi dindarlarına saygıda kusur etmeyen; onlar için başka ülkelerde yeni mabetler açılmasını isteyen; siyasi alanda iktidar olmasına imkân tanıyan; ama sizin inançlarınıza aşırı, siyasi diyerek karşı çıkan, ikisi de maskeli olan iki yüzlü AB’yi şikâyet ediyorum.

Ey halk! Yardım bahanesiyle kudurmuş ordularını ülkenize yerleştiren, önce aynı coğrafyayı paylaştığınız halklarla sizi savaştıran, işlerini rayına koyunca da maskelerini çıkarıp silahlarını size çeviren emperyalist güçleri ve işbirlikçi uşaklarını,

Kendi refahları için ülkenizin tüm zenginlik kaynaklarını sömürdüklerinin; ihanet ettiklerinin farkına vardığınızda kendilerinden nefret etme hakkını bile size çok gören kendini bilmez azgınları,

Birbirlerine muhalefeti sizi sömürmek için yapan kurt sürülerini, kendilerine tanrı rolü biçmiş boy boy şeytanları, mazlum halkları birbirine kırdıran müstemlekeci zalimleri size şikâyet ediyorum.

El halk! Bil ki, kendisiyle hiçbir ortak değere sahip olmadığın halde başına hami kesilen emperyalist güçler, sizden kaz almadıkça tavuğunu bağışlamaaaz! Çıkarlarını sizin için göz ardı etmeeez!

Ey halk! Küçük çıkarlar uğruna insani değerlerini bir tarafa bırakıp bu şeytanların peşine takılma ki onurun ayaklar altında çiğnenmesin, alnın ak, başın dik olsun!..

Deliller ortada, suç belli, suçlu belli.

Gereği düşünüldü.

Şimdi ya en derin nefretlerini gerçek düşmana yöneltir ya da başını kuma gömüp onlar için paslaşma aleti olmaya razı olursun.

Karar senin ey halk!...

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.