Ak Partili Adaylar Hızlı Başladı

1 kasım erken seçimi çalışmaları için sahaya inen ak parti milletvekili adayları ilçe ve köylerde çalmadık kapı bırakmıyor.

banner16
Ak Partili Adaylar Hızlı Başladı

CEVHERİ, KABAHAYDAR VE YENİCE'DE COŞKUYLA KARŞILANDI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahallelerden Kabahaydar ve Yenice’de coşkuyla karşılandı.

Her gittiği yerde AK Partiye destek isteyen Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, Kabahaydar ve Yenice kırsalında da vatandaşların gösterdiği ilgiye teşekkür ederek, “Öncelikle bizlere gösterdiğiniz ilgiye, sevgiye teşekkür ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Bizim tek düşüncemiz AK Partinin yeniden tek başına iktidar olup ülkemize ve memleketimize hizmet etmesi, yatırım yapmasıdır. Zaten AK Parti iktidarının son 13 yılda yaptığı hizmetler inkâr edilemez. Yapılan hizmetlerin artarak devam etmesi için, huzur ve refahın yeniden sağlanması için, mutlaka 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye oy verilmesi gerekiyor” dedi.

Her gittikleri yerde sevgiyle karşılandıklarını belirten Cevheri, “Çok güzel tepkiler alıyoruz. hemşehrilerimizle yakın diyaloglar içindeyiz. Bazılarının ufak tefek sorunları var. Elimizden geldiğince bunları da zamanında hallederek yolumuza devam ediyoruz. Taleplerini ve sorunlarını not alıyoruz ve elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Halkımız bundan önceki sonuçlardan memnun değil. Yapılan yanlışlardan kendileri de rahatsız. Dolayısıyla 1 Kasım seçimlerinde AK partiye ciddi bir destek vereceklerini düşünüyorum. Ben bütün Şanlıurfalı hemşerilerime ve kardeşlerime özellikle Kabahaydar ve Yenice’dekie büyüklerime, kardeşlerimize sonsuz şükranlarımı arz ediyorum” diye konuştu.

AK KADINLAR DURMAK BİLMİYOR

Şanlıurfa AK Parti Kadın Kolları Başkan ve üyeleri, seçim çalışmaları kapsamında kapı kapı dolaşarak 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye oy verip destek olmalarını istiyor.

Şanlıurfa AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü öncülüğünde oluşturulan Kadın kolları gurubu, Karaköprü, Eyyüp Nebi ve Devteşti Mahallelerinde kapı kapı, sokak sokak dolaşarak AK Partiye destek istiyor.

İnsanların huzur içinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için AK Partinin yeniden tek başına iktidara gelmesi gerektiğini anlatan Şanlıurfa AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, “AK Partimizin son 13 yılda ülke genelinde ve Şanlıurfa’mızda yaptığı hizmetleri hemen herkes biliyor. Ancak 7 Haziran seçimleri sonrasında ne azınlık nede koalisyon hükümeti kurulamadığından son birkaç ay içeresinde herhangibir hizmet, yatırım gerçekleştirilemedi. Hepimizin huzur ve refahı, yapılacak hizmetlerin ve yatırımların devamı için 1 Kasım seçimlerinde mutlaka oylarımız AK Partiye olmalıdır” dedi.

AKYÜREK’TEN KAYMAKAM CİTER’E ZİYARET

AK Parti 26.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Akyürek, Viranşehir Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer’i ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Viranşehir İlçe Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer’i makamında ziyaret eden Akyürek, Kaymakam Citer ile 1 Kasımda yapılacak olan genel seçimlerle ilgi görüş alış verişinde bulundu.

Kaymakamlık ziyaretinde Milletvekili Adayı Mehmet Akyürek’e AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Eski Viranşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulhalim Tepret ve İlçe Emniyet Müdürü Esat uğur eşlik etti.

Ziyaret sırasında kısa bir açıklama yapan Viranşehir Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer, 1 Kasım seçiminin Viranşehir’de huzur ortamında geçmesi temennisinde bulunarak, bu huzurun sağlanması için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Karşılıklı görüş ve fikir alışverişinin bulunulduğu ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Citer, Milletvekili adayı Mehmet Akyürek’e teşekkür ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Milletvekili Adayı Mehmet Akyürek ise, Kaymakam Citer’e ziyarette gösterdiği nezaket ve ilgiden ötürü teşekkür ettikten sonra Kaymakamlık binasından ayrıldı.

AK ADAY YETKİN BAHÇELİEVLER’DE

AK Parti Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin seçim çalışmaları doğrultusunda Bahçelievler esnafını ziyaret etti.  Yetkin halkın teveccühünün kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Abdurrahman Nüvit Yetkin seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Abdurrahman Yetkin, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve ilçe teşkilatı ile birlikte Şair Şevket, Bahçelievler, Sultan Fatih ve Mimar Sinan mahallelerinde esnafını ziyaret etti.  Abdurrahman Yetkin Bahçelievler’de tek tek iş yerlerini gezerek vatandaşlardan destek istedi.

Yapılan gezi ile ilgili açıklama yapan Yetkin ‘’1 Kasım seçimleri doğrultusunda bugün Haliliye Belediye Başkanı Sayın Fevzi Demirkol, Haliliye İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Canpolat ile Bahçelievler’de seçim çalışmasını yaptık.  Bu çalışma içerisinde halkımızın teveccühü bizi gerçekten memnun etti. “ dedi.

Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ise “Bahçelievler Bölgesi’ndeki mahallelerimizde esnaf ziyareti yaptık. Bu vesileyle belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelemiş olduk. Bunların sonuçlarını ve eksik kalan kısımlarını gördük. Halkımızın seçim dolayısıyla teveccühü gayet güzel, bu teveccüh 1 Kasım’da sandıklara yansıyacak. 1 Kasım’da inşallah Şanlıurfa ve özellikle Haliliye, yine eski günlerine kavuşacak.’’ Dedi.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat “Milletvekili adayımız Abdurrahman Yetkin Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol ve ilçe teşkilatı olarak Belediye Meclisi Üyelerimiz, Teşkilat üyesi arkadaşlarımızla Bahçelievler Mahallesi’nde esnaf gezisini seçmen gezisini icra ettik. Durmak yok yola devam ediyoruz. Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin huzur ve istikrarı için var gücümüzle birlikte tüm arkadaşlarımızla beraber çalışacağız. “ dedi.

AK ADAY GÜLPINAR’DAN VEFA ÖRNEĞİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar, seçim çalışmalarını yürüttüğü Siverek’te tayini çıkan ilçe Emniyet Müdürüne plaket takdim etti.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar Siverek Kaymakamı Vural Karagül, Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile kurum amirleriyle bir araya geldi.

Siverek ilçesinde bir buçuk yılı aşkın süredir ilçe Emniyet Müdür Vekilliği yapan İbrahim Arpacı için veda toplantısı düzenlendi.

Çiğköftenin yendiği veda gecesinde, çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı Milletvekili adayı Kasım Gülpınar ile AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik, Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı’ya plaket takdim etti.

Veda töreninde konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar, “Biz Siverek’e hizmet eden herkesi baş tacı olarak görüyoruz. Siverek’ten gittikten sonrada unutmuyoruz. Siverek’te bir taş üstüne taş koyan, bir vatandaşa yardımcı olan herkes hangi görevde olursa olsun gittikten sonrada bizim fahri hemşerimizdir” diyerek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Emniyet Müdür Vekili İbrahim Arpacı ise, “Bu toplantıyı düzenleyen başta Belediye Başkan Yardımız Hasan Karakaş’a ve bu toplantıya katılarak bizi onurlandıran başta Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Siverek’te görev yapmaktan çok memnunum, inşallah bugünden sonra Siverek Emniyet Müdürlüğüne atanan Erdal bey bu görevi daha iyi yürütecektir. Şunu çok iyi biliyoruz ki, Siverek Güneydoğunun en huzurlu şehridir. İnşallah bundan sonrada böyle devam edecektir” dedi

SURUÇLULAR ADAYLARI YILDIZ’I BAĞRINA BASTI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av.İbrahim Halil Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında ilçesi Suruç’ta esnaf ziyaretini sürdürüyor. Her gittiği yerde hemşehrilerinin sevgi gösterileriyle karşılanan AK aday Yıldız, 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye destek olmalarını istedi.

Suruç ilçesi esnafını tek tek ziyaret ederek destek isteyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av.İbrahim Halil Yıldız, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Esnaf ziyareti sırasında açıklama yapan Milletvekili adayı Yıldız, istikrardan yana oy kullanılması çağrısında bulundu.

1 Kasım seçimlerinin ülke için önemine değinen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av.İbrahim Halil Yıldız, “Suruç esnafımızı ziyaret ettik. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamaya özen gösteriyoruz. Önümüzdeki seçimler ülkemiz ve ilimiz için çok önemli. Vatandaşlarımızın ülkemizin geleceği için, ülkenin siyasi ve ekonomik istikrarı için AK Partiye teveccüh göstermelerini istiyoruz. Tek amacımız tek başına ve güçlü bir iktidarla hem Şanlıurfa’mıza hemde Suruç ilçemize hizmet etmektir. Sağ olsunlar vatandaşlarımız bize bu konuda büyük teveccüh gösteriyor. Bizlere iletilen sorunları çözüme kavuşturmak için güçlü bir şekilde meclise gitmemiz gerektiğini insanlarımıza anlatıyoruz. İnsanlarımız bize inanıyor, güveniyor. İnşaallah bu güvenlerini boşa çıkarmayacağız” dedi.

KASIM GÜLPINAR’DAN SİVEREK ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Siverek’te esnafları ziyaret etti.

1 Ekimde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde Partiler siyasi çalışmalarına ağırlık verdi. Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Siverek’te esnafları ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

 Vatandaşların yoğun ilgi ve sevgi gösterdiği Gülpınar sorunları not alıp bazı sorunların çözülmesi amacıyla kendisiyle birlikte ziyarete bulunan Siverek Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu ile Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş’a bilgi vererek vatandaşların sorunlarının bir an önce çözülmesini istedi.

 Siverek kentinin her zaman barış ve huzurdan, kardeşlikten ve dostluktan yana olduğuna dikkat çeken Gülpınar yaptığı açıklamada şunları kaydetti “ Şanlıurfa ve ilçelerinin sorunlarını biliyoruz mevcut sorunların çözümü için dün olduğu gibi yarında takipçisi olup çözümü için projelerin hayata geçirilmesini sağlayacağız”

Siverekli Bayan seçmenlerin Milletvekilinden talebi ise Girişimci kadınların ekonomik ve sosyal olarak desteklenmesini talep ettiler.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.